Kylo Ren
by Mando in
НОВОСТИ

Почему световой меч Кайло Рена нестабилен.

Нестабильный световой меч Кайло Рена был его фирменным оружием в сиквелах « Звездных войн» , но как именно его красный клинок оказался таким? Появившийся в « Звездных войнах: Пробуждение силы » персонаж Адама Драйвера должен был стать большим злом трилогии, параллельно с Дартом Вейдером в оригинальных фильмах. Как и его дед, он начинал как джедай, перешедший на Тёмную сторону после манипуляций Императора Палпатина. Кайло Рен был также мальчиком с плаката Первого Ордена, похожим на роль Дарта Вейдера в Империи.

Родившийся как Бен Соло, сын Леи Органы и Хана Соло, у персонажа было одинокое детство, поскольку его родители были заняты своими личными миссиями, а не заботились о нем. К тому времени, когда его отправили тренироваться с Люком Скайуокером, он уже был легкой мишенью для Верховного лидера Сноука, который медленно повернул его на темную сторону. Не совсем понимая, что происходит, ошибка в доли секунды Люка еще больше подтолкнула его племянника по темному пути, заставив его трансформироваться в Кайло Рена. Вдохновленный Дартом Вейдером, Бен был непреклонен в том, чтобы идти по стопам своего деда, даже подгоняя весь свой образ, чтобы он соответствовал ему.

Однако оружие Кайло Рена было уникальным, а не тем, что было вдохновлено световым мечом Дарта Вейдера . Вместо традиционного устойчивого красного клинка Темных Лордов он был шатким, с чрезмерным завитком и излучением, поэтому ему пришлось добавить боковые вентиляционные отверстия по обе стороны от его рукоятки, чтобы перенаправить лишнее тепло от драгоценного камня. Это все из-за треснувшего кибер-кристалла. Что касается того, как ситхи получают свои красные световые мечи, Кайло Рен заставил свой кибер-кристалл кровоточить, чтобы получить его фирменный цвет, но, как правило, этот процесс не приводит к дефектному камню, поэтому ни у кого больше нет рваного лезвия в Звездных войнах.. Это произошло из-за внутреннего смятения Кайло Рена при создании своего оружия ситхов; несмотря на то, что он настаивал на том, чтобы полностью принять темную сторону, внутри него всегда был крошечный проблеск света. Он никогда не был полностью уверен, что это правильный путь для него, поэтому ему пришлось потрудиться вдвойне, чтобы убедить себя в этом. Этот личный конфликт заставил его кибер-кристалл сломаться, как он на самом деле чувствовал.

Kylo Ren

Оглядываясь назад, можно сказать, что световой меч Кайло Рена был физическим воплощением его внутреннего смятения в сиквелах « Звездных войн» : он неустойчивый и шаткий, так же как он был непостоянным и нерешительным. Несмотря на его публичную позицию, ясно, что он никогда не мог полностью избавиться от света в себе. Вот почему ему пришлось приложить немало усилий, чтобы доказать, что он жестокий злодей, которым он хотел быть, включая убийство собственного отца — то, что он действительно не был уверен, что хотел сделать, и сожалел, что было доказано его видением Хана в Звездных войнах. : Восход Скайуокера. Она оставалась рваной, потому что он так предпочитал; он мог бы исправить это, но решил не делать этого. Во всяком случае, хранение его светового меча таким образом могло быть его способом тайно попросить о помощи. Его решение присоединиться к Темной стороне и стать лидером Первого Ордена было не потому, что он действительно злой, это был акт восстания против его семьи, которая пренебрегла и предала его.

Вот почему, когда он, наконец, решил вернуться к свету после своего воображаемого разговора с Ханом, его первым действием было выбросить свой красный световой меч. Это означало, что у него больше не было противоречий по поводу того, где он стоял в конфликте между Императором Палпатином и Сопротивлением. Сиквелы « Звездных войн»  могли бы сделать так много,  чтобы лучше изучить такого увлекательного персонажа, как Кайло Рен, но, по крайней мере, из всех главных героев трилогии у него была лучшая арка.

УКР

Чому світловий меч Кайло Рена нестабільний.

Нестабільний світловий меч Кайло Рена був його фірмовою зброєю в сиквелах «Зоряних воєн», але як саме його червоний клинок став таким? З’явився в «Зоряних війнах: Пробудження сили» персонаж Адама Драйвера повинен був стати великим злом трилогії, паралельно з Дартом Вейдером в оригінальних фільмах. Як і його дід, він починав як джедай, який перейшов на Темну сторону після маніпуляцій Імператора Палпатіна. Кайло Рен був також хлопчиком з плаката Першого Ордена, схожим на роль Дарта Вейдера в Імперії.

Народжений як Бен Соло, син Леї Органи і Хана Соло, у персонажа було самотнє дитинство, оскільки його батьки були зайняті своїми особистими місіями, а не дбали про нього. На той час, коли його відправили тренуватися з Люком Скайуокером, він уже був легкою мішенню для Верховного лідера Сноук, який повільно повернув його на темну сторону. Не зовсім розуміючи, що відбувається, помилка в частки секунди Люка ще більше підштовхнула його племінника по темному шляху, змусивши його трансформуватися в Кайло Рена. Натхненний Дартом Вейдером, Бен був непохитний у тому, щоб йти по стопах свого діда, навіть підганяючи весь свій образ, щоб він відповідав йому.

Однак зброя Кайло Рена було унікальним, а не тим, що було натхненне світловим мечем Дарта Вейдера. Замість традиційного стійкого червоного клинка Темних Лордів він був хитким, з надмірним завитком і випромінюванням, тому йому довелося додати бічні вентиляційні отвори з обох боків від його рукоятки, щоб перенаправити зайве тепло від коштовного каменя. Це все через тріснуте кібер-кристала. Що стосується того, як ситхи отримують свої червоні світлові мечі, Кайло Рен змусив свій кібер-кристал кровоточити, щоб отримати його фірмовий колір, але, як правило, цей процес не призводить до дефектного каменю, тому ні в кого більше немає рваного леза в Зоряних війнах .. Це сталося через внутрішнього сум’яття Кайло Рена при створенні своєї зброї ситхів; незважаючи на те, що він наполягав на тому, щоб повністю взяти темну сторону, всередині нього завжди була крихітна проблиск світла. Він ніколи не був повністю впевнений, що це правильний шлях для нього, тому йому довелося потрудитися подвійно, щоб переконати себе в цьому. Цей особистий конфлікт змусив його кібер-кристал зламатися, як він насправді відчував.

Озираючись назад, можна сказати, що світловий меч Кайло Рена був фізичним втіленням його внутрішнього сум’яття в сиквелах «Зоряних воєн»: він нестійкий і хиткий, так само як він був непостійним і нерішучим. Незважаючи на його публічну позицію, ясно, що він ніколи не міг повністю позбавитися від світла в собі. Ось чому йому довелося докласти чимало зусиль, щоб довести, що він жорстокий лиходій, яким він хотів бути, включаючи вбивство власного батька — то, що він дійсно не був упевнений, що хотів зробити, і шкодував, що було доведено його баченням Хана в Зоряних війнах. : Схід Скайуокера. Вона залишалася рваною, тому що він так вважав за краще; він міг би виправити це, але вирішив не робити цього. У всякому разі, зберігання його світлового меча таким чином могло бути його способом таємно попросити про допомогу. Його рішення приєднатися до Темної сторони і стати лідером Першого Ордена було не тому, що він дійсно злий, це був акт повстання проти його родини, яка знехтувала і зрадила його.

Ось чому, коли він, нарешті, вирішив повернутися до світла після свого уявного розмови з Ханом, його першою дією було викинути свій червоний світловий меч. Це означало, що у нього більше не було протиріч з приводу того, де він стояв в конфлікті між Імператором Палпатіном і Опором. Сиквели «Зоряних воєн» могли б зробити так багато, щоб краще вивчити такого захоплюючого персонажа, як Кайло Рен, але, по крайней мере, з усіх головних героїв трилогії у нього була найкраща арка.

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

 

Related Posts