Luke Skywalker
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Люк Скайуокер (англ. Luke Skywalker) — мастер-джедай и гранд-мастер Нового Ордена джедаев, сын сенатора с Набу Падме Амидалы Наберри и рыцаря-джедая Энакина Скайуокера. Старший брат-близнец принцессы Леи .

Родился в 19 ДБЯ в мед.отсеке Полис-Масса в день создания Империи. Когда его мать умерла при родах, Люка отправили на Татуин к сводному брату Энакина Оуэну Ларсу, чтобы скрыть его от Императора Палпатина и его отца. Под присмотром приемных родителей и мастера-джедая Оби-Вана Кеноби Люк провёл своё детство и юношеские годы.

Жизнь юноши Скайуокера, мечтавшего о приключениях за пределами планеты Татуина, изменилась в 0 ДБЯ, когда его приемная семья купила двух дроидов — C-3PO и R2-D2, последний из которых хранил черезвычайно важную информацию для лидеров повстанцев. После убийства приёмных родителей, убитых имперскими штурмовиками, и знакомства с джедаем «старым Беном» — состарившимся Оби-Ваном Кеноби — Люк был вынужден покинуть планету, ступить на путь джедая и присоединиться к Альянсу. Позднее он участвовал в битве при Явине-4, где прицельным выстрелом уничтожил первую Звезду Смерти и стал знаменитым героем Восстания. Через 3 года после БПЯ, потерпев поражение на Хоте Люк путешествовал на Дагобу, чтобы встретиться с отшельником Йодой и начать обучаться джедайскому мастерству. Вскоре ему предстояло сразиться с Дартом Вейдером, который сказал ему, что является его родным отцом, Энакином Скайуокером.

Смелось и целенаправленность Люка в  смогли возродить в его отце ситхе лучшие человеческие чувства, и тот вернулся на путь джедаев, убив своего наставника — императора Шив Палпатина — на борту второй Звезды Смерти, что привело к полному распаду Империи. Закончив обучение путям Силы Оби-Ваном Кеноби и Йодой, Люк решил приняться за обучение молодых обладателей силы.

Luke Skywalker

Luke Skywalker

УКР

Люк Скайуокер (англ. Luke Skywalker) — майстер-джедай і гранд-майстер Нового Ордена джедаїв, син сенатора з Набу Падме Амідали Наберрі і лицаря-джедая Енакина Скайуокера. Старший брат-близнюк Леї Органи Соло.

Народився в 19 ДБЯ в медичному центрі Поліс-Маса в день створення Імперії. Коли його мати померла після пологів, Люка відправили на Татуїн до зведеного брата Енакина Оуену Ларсу, щоб заховати від Імператора Палпатіна. На цій планеті під наглядом опікунів і майстри-джедая Обі-Вана Кенобі Люк провів своє дитинство.

Життя молодого Скайуокера, мріяв про пригоди за межами Татуїна, змінилася в 0 ДБЯ, коли його сім’я придбала двох дроїд — C-3PO і R2-D2, останній з яких носив важливу інформацію для повстанців. Після смерті прийомних батьків, убитих імперськими штурмовиками, і знайомства з джедаєм «старим Беном» — постарілим Обі-Ваном Кенобі — Люк був змушений залишити своє колишнє життя, стати джедаєм і вступити в Альянс за відновлення Республіки. Пізніше він брав участь в битві при Явина-4, де знищив першу Зірку Смерті і став героєм Повстання. Через 3 роки після цієї битви, після поразки на Хоте Люк полетів на Дагобу, щоб зустрітися з гранд-майстром Йодой і навчитися джедайського мистецтву. Через деякий час йому довелося битися на світлових мечах з Дартом Вейдером, який повідомив йому, що є його батьком, Енакіном Скайуокером.

Саме любов і віра Люка в добро змогли пробудити в його батька кращі почуття, і той знову став джедаєм, знищивши свого вчителя — імператора Палпатіна — на борту другий Зірки Смерті, що призвело до майже повного краху Імперії. Після поразки Імперії і освіти Нової Республіки Люк, будучи найбільшим героєм Альянсу за відновлення Республіки, був проведений в генерали, але потім залишив війська і став впливовим членом Нової Республіки. Навчений шляхах Сили Обі-Ваном Кенобі та Йодой, Люк в кінцевому рахунку закрив у своєму житті главу солдата Альянсу і, твердо вирішивши виховати нове покоління вартою миру і порядку в Галактиці, зумів створити Новий Орден джедаїв, найбільше зосередження якого отримало назву Праксеум джедаїв, розташовувався на Явина-4. Тим самим Люк став, як сказав Обі-Ван, «першим з нових джедаїв».

Люк полюбив Мару Джейд, одружився на ній і мав від неї дитину, якого назвав Беном (в честь Бена Кенобі). У 36 ПБЯ Люк був офіційно проголошений гранд-майстром Нового Ордена джедаїв. Люк Скайуокер був відомий як один з найбільших героїв Галактичної громадянської війни і вслід за нею конфліктів, включаючи навала юужань-Вонг і Криза Темного вулика.

Життя Люка Скайуокера була сповнена трагедій. Він тричі ставав сиротою: перший раз — коли вбили його опікунів з Татуїна, другий — коли загинув його вчитель Обі-Ван Кенобі, і третій — коли його батько злився з Силою.

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts