Orphne
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Офни (англ. Orphne) — жительница подземелья планеты Алин. Может дышать только в той атмосфере, которая создана в глубинах её мира. Её нижние конечности были трёхпалыми и тонкими. Волосы имели коричневый оттенок с красными шарообразными элементами. Носила серо-оранжевый костюм.

Офни — необычный обитатель глубин Алина. Она способна материализоваться из воздуха и перемещаться в виде ярких искр. Живя в недрах планеты, её кожа приобрела тусклый зелёно-бежевый оттенок. Среди жителей подземного Алина, она считается наиболее мудрой и всезнающей из всех обитателей. Поэтому, когда в подземелье случайно оказались C-3PO и R2-D2, жители посоветовали обратиться за помощью именно к ней.

Офни предстала перед дроидами загадочной личностью, напугав C-3PO своими перемещениями в виде искр. Когда она материализовалась в своём троне, она поведала дроидам, что атмосфера верхнего и нижнего Алина — взаимно губительны для их жителей.

Бледно намекнув загадкой, как можно покинуть подземный мир Алина, она вновь исчезла в воздухе.

 

УКР

Офні (англ. Orphne) — мешканка підземелля планети Алін. Може дихати тільки в тій атмосфері, яка створена в глибинах її світу. Її нижні кінцівки були трипалими і тонкими. Волосся мали коричневий відтінок з червоними кулястими елементами. Носила сіро-помаранчевий костюм.

Офні — незвичайний мешканець глибин Аліна. Вона здатна матеріалізуватися з повітря і переміщатися в вигляді яскравих іскор. Живучи в надрах планети, її шкіра набула тьмяний зелено-бежевий відтінок. Серед жителів підземного Аліна, вона вважається найбільш мудрою і всезнаючої з усіх мешканців. Тому, коли в підземеллі випадково оказалісьC-3PO і R2-D2, жителі порадили звернутися за допомогою саме до неї.

Офні постала перед дроїдамі загадковою особистістю, налякавши C-3PO своїми переміщеннями у вигляді іскор. Коли вона матеріалізувалася в своєму троні, вона повідала дроїд, що атмосфера верхнього і нижнього Аліна — взаємно згубні для їх жителів.

Блідо натякнувши загадкою, як можна залишити підземний світ Аліна, вона знову зникла в повітрі.

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts