K-2SO
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

K-2SO  (англ. K-2SO (Kay-Tuesso)), сокращённо K-2 (Кей-Ту) или Кей — дроид-охранник серии KX, изначально созданный для вооружённых сил Галактической Империи. Как и все дроиды, он мог функционировать в вакууме (в открытом космосе).

В какой-то момент времени дроид был захвачен Кассианом Андором — членом Альянса за восстановление единства Республики, повстанческого движения, цель которого уничтожить диктатуру Империи и восстановить демократию. Андору удалось перепрошить K-2SO, как «головастика» по стратегии и планированию для несения службы Альянсу.

Вместе с повстанческой группой K-2SO участвовал в миссии по краже схем имперского супероружия «Звезда Смерти». В ходе мисии К-2 был уничтожен имперскими штурмовиками, когда помогал отступлению Кассиана Андора и Джин Эрсо.

УКР

K-2SO (англ. K-2SO (Kay-Tuesso)), скорочено K-2 (Кей-Ту) або Кей — дроїд-охоронець серії KX, спочатку створений для збройних сил Галактичної Імперії. Як і всі дроїди, він міг функціонувати у вакуумі (у відкритому космосі).

У якийсь момент дроїд приєднався до капітана Кассиана Андора — члену Альянсу за відновлення Республіки, повстанському рухові, який прагне повалити Імперію і відновити демократію. Андору вдалося перепрограмувати K-2SO, як фахівця зі стратегічного планування для служби Альянсу.

Разом з повстанською групою K-2SO брав участь в місії по крадіжці креслень Імперської бойової станції «Зірка Смерті». Під час проведення місії Кей-Ту був знищений штурмовиками Імперії, коли прикривав Касіяна Андора і Джин Ерсоя, що розшукують носій даних з кресленнями в Цитаделі.

 

 

 

 

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts