by Mando in
ТЕХНИКА

BARC спидер — модель спидеров, разработанных для коммандос,для проведения оперативных спецопераций. Высокие характеристики и спрос на BARC спидеры заставили разработчиков развернуть массовое производство.

Спидеры получили популярность в республиканской армии. Их скорость позволяла организовать быструю и стремительную атаку..

BARC спидер был снаряжен двуствольной легкой бластерной пушкой, что смонтирована в передней нижней части машины. Двигатели устанавливались мощные, благодаря которым он достигал скорости до 520 км/ч.

Вскоре спидеры устарели и были заменены на  BARC спидеры на модель 74-Z.

УКР

BARC спідер — модель Спідерів, створених для республіканських командос, головною метою яких було мобілізувати війська при проведенні розвідувальних операцій і рейдів по тилах ворога. Високі характеристики і попит на BARC Спідер змусили розробників розгорнути масове виробництво.

Через кілька місяців після початку Воєн клонів, BARC Спідер стали широко використовуватися піхотою Республіки. Вони дозволяли організовувати стрімкі атаки на війська Конфедерації. Також в правому борту можна було прикріплювати коляску або носилки, що дозволяло використовувати спідер як санітарно-евакуаційного або легкого вантажного транспорту. Так, після поранення капітана Рекса снайпером, за допомогою BARC Спідер з носилками його евакуювали із зони бойових дій.

BARC спідер був споряджений двуствольной легкої бластерной гарматою, що змонтована в передній нижній частині машини. Двигуни встановлювалися потужні, завдяки яким він досягав швидкості до 520 км / ч. Потужні репульсори забезпечували скоропідйомність і максимальну висоту підйому в кілька сотень метрів.

Війна створила непогану рекламу BARC Спідер, тому компанія. Була відома модифікація військового BARCа. Вона була відома як Урскам (Покращений Республіканський Спідер Коммандос). Спочатку спідер був призначений для елітних військ, таких як Еркі і клони-командос, але потім спідер стали використовувати і звичайні війська. Aratech сконструювала цивільний варіант. Відмінностями були відсутності зброї та ослаблені репульсори. На базі цивільних потім відтворили і BARC Спідер для силових структур, вони використовувалися органами правопорядку на багатьох планетах.

Через кілька років після Воєн клонів, війська Галактичної, тепер уже Імперії, замінили BARC Спідер на модель 74-Z. Однак, під час Галактичної Громадянської Війни, BARC Спідер повернулися на поле бою. Також відомо, що Спідер даною моделлю часто зустрічалися на «чорних ринках».

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts