by Mando in
ТЕХНИКА

Боевой дроид-истребитель с изменяемой геометрией модели I, или истребитель «Cтервятник» (англ. Variable Geometry Self-Propelled Battle Droid) — истребитель, использовавшийся Торговой Федерацией, а позже — Конфедерацией независимых систем.

Как и большая часть вооруженных сил Торговой Федерации, эти истребители управлялись не живыми пилотами, а дроидным центральным процессором, связанным со станцией управления дроидами. Любой боевой корабль Торговой Федерации нес 1 500 дроидов-истребителей. Они были разработаны компанией «Хаор Чалл Инжиниринг», основанной фанатичным религиозным орденом Кси Чар, посвятившим себя точному машиностроению.

Истребитель нёс четыре бластерные пушки и две пусковые установки для энергетических торпед; в атмосфере мог достигать скорости 1 200 км/ч. Когда истребитель не находился в полете, он мог трансформироваться в шагающую орудийную платформу, использующуюся для наземного патрулирования и огневой поддержки войск. Дроиды-«стервятники» использовали уникальную твердотопливную двигательную систему с очень быстрым зажиганием. Дроиды-истребители отличились и в воздушных, и в космических боях; обычно их запускали большими группами, превосходящими противника по численности. Также корабли могли выпускать базз-дроидов , которые разрушали корпус противников , разгерметизируя их.

 

УКР

Бойовий дроїд-винищувач із змінною геометрією моделі I, або винищувач «Cтервятник» (англ. Variable Geometry Self-Propelled Battle Droid) — винищувач, який використовували Торговою Федерацією, а пізніше — Конфедерацією незалежних систем.

Як і більша частина збройних сил Торгової Федерації, ці винищувачі керувалися не живими пілотами, а дроідним центральним процесором, пов’язаним зі станцією управління дроїдамі. Будь-бойовий корабель Торгової Федерації ніс 1 500 дроїд-винищувачів. Вони були розроблені компанією «хаорі Чалли Інжиніринг», заснованої фанатичним релігійним орденом Кси Чар, які присвятили себе точному машинобудуванню. В результаті вони являли собою класичну ксічарскую розробку: компактний корпус — маленька мішень для ворожих винищувачів, безліч вогневих точок і зовнішній вигляд комахи.

Винищувач ніс чотири бластерние гармати і дві пускові установки для енергетичних торпед; в атмосфері міг досягати швидкості 1 200 км / ч. Коли винищувач не перебувала в польоті, він міг трансформуватися в крокуючу гарматну платформу, що використовується для наземного патрулювання і вогневої підтримки військ. У режимі ходьби дроїд-винищувач чіплявся за поверхню навіть при нульовій гравітації, що дозволяло йому пересуватися по зовнішній обшивці основних кораблів, не витрачаючи енергію на зліт і посадку в док і не займаючи цінне ангарне простір. Дроїди-винищувачі були здатні на маневрування, яке вбило б будь-яка органічна істота, але їм бракувало винахідливості і мистецтва живих пілотів. До того ж без дозаправки вони могли функціонувати лише 35 хвилин. Дроіди- «стерв’ятники» використовували унікальну твердотопливную рухову систему з дуже швидким запалюванням. Дроїди-винищувачі відзначилися і в повітряних, і в космічних боях; зазвичай їх запускали великими групами, переважаючими противника за чисельністю. Гарматні системи дроида-винищувача складалися з чотирьох бластерних гармат — по дві на крило. У стандартній польотної конфігурації крила безпілотника схлопивается, приховуючи лазерні гармати. У бою ці крила розкривалися, відкриваючи смертоносні лазерні гармати. Крім того, дроїд-винищувач був озброєний двома пусковими установками для енергетичних торпед, які могли послабити захист ворога до того, як його вразить вогонь лазерних гармат.

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts