by Mando in
ПЛАНЕТЫ

Уже никто не помнит как все началось но представители различных рас часто посещали Эндор для охоты на эвоков ради их мяса, которое шло на приготовление популярного во Внешнем Кольце вяленого мяса эвоков.

В период после 0 ПБЯ Эпохи Империи, Галактическая Империя основала на его поверхности свои секретные базы одна из которых,  обслуживала комплекс генератора щита, защищавшего Звезду Смерти II, находившуюся над спутником. После уничтожения ужасающей боевой станции Империи и смерти её Галактического Императора Палпатина, и его ученика Дарта Вейдера, повстанцы и эвоки устроили праздник на спутнике, в честь победы над Империей.

Спустя месяц после битвы при Эндоре, обломки, оставшиеся после сражения, сформировали плотное поле вокруг планеты.

УКР

Протягом довгої історії галактики прибульці з інших світів часто відвідували Ендор для полювання на евоків заради їх м’яса, яке йшло на приготування популярного у Зовнішньому Кільці в’яленого м’яса евоків.

У період після 0 ПБЯ Епохи Імперії, Галактична Імперія заснувала на його поверхні свій аванпост, який обслуговував комплекс генератора щита, який захищав Зірку Смерті II, яка перебувала над супутником. Пізніше в космосі над ним відбулася грандіозна битва при Ендор, між силами Альянсу за відновлення Республіки і його союзників евоків, проти сил Імперії, які намагалися захистити генератор щита і не допустити знищення Альянсом суперзброї, який перебував на орбіті. Після запеклої битви на поверхні супутника, Альянсу повстанців вдалося не тільки знищити комплекс генератора а й саму Зірку Смерті II. Після знищення жахливої ​​бойової станції Імперії і смерті її Галактичного Імператора Палпатіна, і його учня Дарта Вейдера, повстанці і Евокі влаштували свято на супутнику, в честь перемоги над Імперією.

Через місяць після битви при Ендор, уламки, що залишилися після битви, сформували щільне поле навколо планети.

 

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts