Anakin Skywalker
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Энакин Скайуокер (англ. Anakin Skywalker) — чувствительный к Силе человек, мужчина, служивший Галактической Республике как рыцарь-джедай, а позже — Галактической Империи как лорд ситхов Дарт Вейдер. Считалось, что ребёнок зачался Силой. Матерью Энакина была рабыня Шми Скайуокер, воспитавшая его на планете Внешнего Кольца Татуин. В детстве Скайуокера случайно нашли мастер-джедай Квай-Гон Джинн и рыцарь-джедай Оби-Ван Кеноби, мальчик освободился от рабства, победив в состязании, после чего джедаи представили мальчика Ордену джедаев; Квай-Гон был уверен, что Энакин являлся Избранником из пророчества джедаев, который должен был уничтожить ситхов и установить равновесие в Силе.

Перед Воной Клонов, Энакин был учеником Оби-Вана Кеноби. После битвы на Джеонозисе, положившей начало этой войне, Скайуокер тайно женился на сенаторе Падме Амидале.

УКР

Енакін Скайуокер (англ. Anakin Skywalker) — чутлива до Сили людина, чоловік, який служив Галактичної Республіці як лицар-джедай, а пізніше — Галактичної Імперії як лорд ситхів Дарт Вейдер. Вважалося, що дитина була зачата Силою. Матір’ю Енакіна була рабиня шмі Скайуокер, що виносила і народила його на планеті Зовнішнього Кільця Татуїн. В юному віці Скайуокера виявили майстер-джедай Квай-Гон Джин і лицар-джедай Обі-Ван Кенобі, які звільнили його з рабства і представили хлопчика Ордену джедаїв; Квай-Гон вірив, що Енакін був Обраним з пророцтва джедаїв, якому було визначено знищити ситхів і принести рівновагу в Силу.

У роки попередні руйнівному галактичному конфлікту, відомому як Війни клонів, Енакін був учнем Обі-Вана Кенобі. Після битви на Джеонозісі, що поклала початок цього конфлікту, Скайуокер таємно одружився на сенаторі Падме Амідалі. На ранньому етапі війни Вища Рада джедаїв призначив Енакін власного падавана, АСОКУ Тано — обдаровану ученицю, яка, на превеликий жаль Скайуокера, в кінцевому підсумку покинула Орден.

 

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts