Shaak Ti
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Шаак Ти (англ. Shaak Ti) — женщина, тогрута, ценный мастер-джедай,  член Высшего совета джедаев. На равне с другими джедаями, попала в Храм джедаев совсем юной и через пару тяжелых лет обучения стала рыцарем.

На ранних этапах у Шаак начали проявляться сомнения о традиционном методе обучения падаванов, в результате чего она решила подготавливать своих учеников экспериментальным способом, тренируя их на своей родной планете Шили.

Правда, оба её ученика умерли от рук преступников , что нанесло по Ти тяжёлый удар. Обучаясь силе в изгнании, Шаак заработала уважение со стороны остальных членов Ордена и стала членом Высшего совета джедаев.

УКР

Шаак Ті (англ. Shaak Ti) — жінка, тогрута, шановний майстер-джедай, один з членів Вищої ради джедаїв і генерал Великої армії Республіки за часів Воєн клонів. Ті, як і більша частина джедаїв, потрапила в Храм джедаїв зовсім молодий і через кілька років навчання стала лицарем.

Вже тоді у Шаак виникали серйозні сумніви в традиційній методиці навчання молодих джедаїв, в результаті чого вона вирішила готувати своїх падаванів новаторським способом, тренуючи їх на своїй рідній планеті Шили.

Правда, обидва її падавана загинули з вини злочинців незабаром після зведення в лицарство, що завдало по Ті важкий удар. Пізнаючи Силу на самоті, Шаак заробила повагу з боку інших членів Ордена і стала членом Вищої ради джедаїв.

 

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts