by Mando in
ПЛАНЕТЫ

В эпоху Галактической Республики Серенно была родиной для известного дома Дуку, члены которого имели титул графов. Один из Дуку стал джедаем, из-за чего отрекся от титула. Через несколько лет Дуку предал Орден, став ситхом, и вновь присвоив титул графа.

В ходе войны с Дуку, вышел на связь его мастер-ситх Дарт Сидиус, приказавший тому убить его ученицу, датомирку Ассаж Вентрес, которая стала угрозой планам Сидиуса. Тем не менее, Вентрес удалось уцелеть в западне Дуку и скрыться на Датомире. Через какое-то время Дуку созвал на планете одиннадцать самых известных охотников за головами галактики, в том числе Кэда Бэйна и Рако Хардина, под обликом которого скрывался Оби-Ван Кеноби. Лучшего из них Дуку предполагал использовать в плане Морало Ивала по похищению Верховного канцлера Палпатина. Кандидаты приняли участие в испытании в Кубе, расположенном на Серенно.

 

УКР

В епоху Галактичної Республіки Серені була батьківщиною для благородного будинку Дуку, члени якого носили титул графів. Один з Дуку став джедаєм, через що відмовився від титулу. Через кілька десятиліть Дуку покинув Орден, ставши ситхів, і знову прийняв титул графа. Дуку став пропагувати сепаратизм по всій галактиці, вказуючи на корупцію і нездатність прийняття рішень, що охопили Галактичний Сенат, і Серені стала одним з бастіонів сепаратизму. Створивши Конфедерацію незалежних систем, Дуку перемістив свою резиденцію в фамільний замок на краю гори. У той час, як в галактиці вирували Війни клонів, Серен залишилася недоторканою, бо її оточував масивний захисний флот КНС.

В ході війни з Дуку, який знаходився в своєму палаці, за допомогою голосвязі зв’язався його майстер-ситх Дарт Сідіус, що наказав тому вбити його ученицю, датомірку Ассаж Вентрес, яка стала загрозою планам Сідіуса. Проте, Вентрес вдалося вціліти в пастці Дуку і сховатися на Датоміре. Бажаючи помсти, вона проникла на Серену з двома іншими сестрами ночі, Каріс і Наа’лет, щоб проникнути до палацу Дуку і вбити його. Після сутички з Дуку зв’язалася мати Талзін, яка запропонувала йому замість Вентрес зробити своїм учнем Саважа опрессо, датомірского нічного брата.После укладення угоди той був доставлений на Серену, де Дуку приступив до його навчання.

Через якийсь час Дуку скликав на планеті одинадцять найвідоміших мисливців за головами галактики, в тому числі Кеда Бейн і Рако Хардина, під виглядом якого ховався Обі-Ван Кенобі. Кращого з них Дуку припускав використовувати в плані моралі Івала з викрадення Верховного канцлера Палпатіна. Кандидати взяли участь у випробуванні в Кубі, розташованому на Серену.

Ближче до кінця Воєн клонів Дуку захопив в полон посланого на його вбивство майстра-джедая Квінлана Воса, якого тривалий час катував в підвалах палацу. У спробі схилити його на Темну сторону, Дуку розповів, що Ассаж Вентрес вбила вчителя Воса, майстри Толма. Ця звістка розлютило Квінлана і він перейшов на Темну сторону Сили. Коли Вентрес разом з синдикатом Боби Фетта прибула на виручку Восу, той відмовився від порятунку і залишився з Дуку.

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts