сын Джаббы Ротта
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Ротта (англ. Rotta), также известный под прозвищем «Воючка» (как назвала его Асока Тано) — хатт,сын Джаббы, гермафродит. Являлся сыном Джаббы Десилиджик Тиуре, племянником Зиро, Джилиака и Пазды, а также двоюродным братом Горги, и Груббы.

В 21 ДБЯ, во время Войн клонов,  Ротту в возрасте 10 лет выкрала Асажж Вентресс. Похищение заставило Джаббу заключить сделку с Галактической Республикой. Сделка заключалась  в том, чтобы республика нашла и вернула наследника, взамен хатт обещал обеспечить свободное перемещение по его судоходным маршрутам.

В заключении, малышь заболел. Чуть позже Ротту спасли рыцарь-джедай Энакин Скайуокер и его падаван Асока Тано. Однако, так как джедаи были окружены сепаратистами, они не могли добраться до «Венатора». Они улетели на корабле «Сумерки», чтобы доставить Ротту к отцу, на Татуин. Поскольку здоровье Ротты ухудшалось, Асока пыталась помочь маленькому хатту. С помощью голограммы медицинского дроида Асока дала ему таблетку. Ротта выздоровел, после чего проникся симпатией к Асоке.

Джабба был очень рад, но все еще жаждил убить джедая, однако Падме Амидала предоставила неоспоримое доказательство того, что пират и наемник Зиро стоял за организацией похищения. Джабба согласился подписать соглашение с республикой, но сначала хотел разобраться с Зиро.

В 4 ПБЯ Джабба утверждал, что у него никогда не было детей, которые могли бы продолжить дело Джаббы после его смерти. Возможно, Ротта был мёртв к тому времени либо категорически отказался участвовать в криминальном бизнесе родителя.

УКР

Ротта (англ. Rotta), також відомий під прізвиськом «Вонялка» (як назвала його Асока Тано) — хатт, син Джабби, гермафродит, що жив за часів Воєн клонів. Він був сином Джабби Десіліджік тіурам, онуком Зорба Десіліджік тіурам, племінником Зіро, Джіліака і Пазди, а також двоюрідним братом Горгі, і Груббен.

У 21 ДБЯ, під час Воєн клонів, десятирічного Ротта викрала Асажж Вентресс, яка співпрацювала з Зіро. Викрадення змусило Джабби укласти угоду з Галактичної Республікою. Договір укладався в тому, щоб республіка знайшла і повернула Джаббе сина, натомість хатт обіцяв дати дозвіл на пересування по його судноплавним маршрутами.

Будучи ув’язненим на Тете, він захворів, можливо, через те, що ще не звик до атмосфери планети. Трохи пізніше Ротта врятували лицар-джедай Енакін Скайуокер і його падаван Асока Тано. Однак, так як джедаї були оточені сепаратистами, вони не могли дістатися до «венатор». Вони полетіли на кораблі «Сутінки», щоб доставити Ротта до батька, на Татуїн. Оскільки здоров’я Ротта погіршувався, Асока намагалася допомогти маленькому Хатту. За допомогою голограми медичного дроида Асока дала йому таблетку. Ротта видужав, після чого перейнявся симпатією до АСОК.

На жаль, «Сутінки» були підстрелив на орбіті Татуїна сепаратистами. Ротта сховався в республіканському рюкзаку. Щоб врятувати Роттен, Енакін витягнув його і заповнив рюкзак камінням, щоб відвернути нападника графа Дуку, а в цей час Асока і R2-D2 повезли Ротта до батька. Асока перемогла дроїд, які напали на них. Джабба вже збирався знищити Скайуокера, думаючи, що Енакін вбив його сина, але Асока вчасно принесла Роттен. Джабба був у нестямі від радості, але все ще хотів вбити джедая, однак Падме Амідала принесла доказ того, що Зіро організував викрадення. Джабба погодився підписати угоду з республікою, але спочатку хотів розібратися з Зіро.

Незабаром, коли Н. Папанойда прийшов до Палацу Джабби в пошуках дочок, Ротта сидів біля батька. Барон звернувся до Джаббе за допомогою, так як хатт теж був батьком. Джабба подивився на сина, посміхнувся і, заспокоївшись, дозволив барону перевірити Грідо, викрадача дочок Папанойди.

В 4 ПБЯ Джабба стверджував, що у нього ніколи не було дітей, які могли б продовжити справу Джабби після його смерті. Можливо, Ротта був мертвий на той час або категорично відмовився брати участь в кримінальному бізнесі батька.

 

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts