ronto ронто
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Ронто (англ. Ronto) — огромные млекопитающие, которых джавы мусорщики с планеты Татуин в основном использовали как транспорт для перевозок. Ронто были известны своей преданностью и силой — одна особь могла перевозить тонны груза. И несмотря на свои огромные размеры, животное было очень пугливое и боялось любой техники.

Во время брачного сезона самки ронто издавали сильный мускусный запах, привлекавший самцов, но неприятный для большинства разумных рас, поэтому самок приходилось изолировать. Те, кому случалось обонять этот запах, утверждали, что сопоставим он только с запахом родианцев.

Это обстоятельство иногда создавало непредвиденные трудности, как о том свидетельствует рапорт штурмовика имперской армии на Татуине Дэвина Фелта:

Также был известен подвид ронто, обитавший на Кашиике, — хотя когда и как они попали на эту планету, неизвестно. Ронто с Кашиика отличались более тёмным окрасом, более удлинённой формой головы и намного менее пугливым нравом, чем татуинские ронто.

УКР

Ронто (англ. Ronto) — великі, масивні ссавці, яких Джави з планети Татуїн в основному використовували як в’ючних тварин. Ронто були відомі своєю відданістю і силою — один Ронто був здатний перевозити сотні кілограмів вантажу. Незважаючи на солідні розміри, які могли б налякати будь-якого нападника, навіть тускенского рейдера, в густонаселених міських районах Ронто були дуже боязкими і полохливими, так як легко лякалися будь-яких машин, наприклад, лендспідеров.

Під час шлюбного сезону самки Ронто видавали сильний мускусний запах, що залучав самців, але неприємний для більшості розумних рас, тому самок доводилося ізолювати. Ті, кому траплялося нюхати цей запах, стверджували, що можна порівняти він тільки з запахом родіанцев.

Ця обставина іноді створювало непередбачені труднощі, як про те свідчить рапорт штурмовика імперської армії на Татуїн Девіна Фелта:

«П’ятеро дорослих, порушених Ронто оточили маленького, щупленький родіанца і буцалися і терлися об нього, ніби закохалися по вуха. Бідолаха до смерті перелякався і намагався врятуватися від палких обіймів, але як тільки він намагався вислизнути, Ронто знову оточували його і пхали один одному як м’ячик.

Джави, господарі цих Ронто, були у нестямі, але вдіяти точно нічого не могли — ситуація вийшла з-під контролю. Вони хапали свою худобу за віжки, але Ронто струшували їх легко, як прилип смітинки. Спостерігаючи за тим, що відбувається, ми вирішили дати кілька залпів під ноги Ронто, щоб їх злякати. Це спрацювало, але один з Ронто шарахнувся так, що збив з ніг родіанца, і той впав непритомний.

Через кілька хвилин ми привели його в себе нюхальний солями, хоча його тіло пахло куди сильніше цих солей, і ми неабияк здивувалися, коли він почав чхати і прокинувся. »

Також був відомий підвид Ронто, що мешкав на кашиїк, — хоча коли і як вони потрапили на цю планету, невідомо. Ронто з кашиїк відрізнялися більш темним забарвленням, більш подовженою формою голови і набагато менш полохливим вдачею, ніж татуінскіе Ронто.

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts