reek рик
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Рик (англ. reek) — крупная рогатая рептилия, обитавшая на планете Илезия. Подвиды животного населяли Иридонию, Кашиик и Иторе. Кроме этого, их можно было найти на ранчо Татуина.

Рики были огромными существами, их трудно было перепутать с другими представителями благодаря огромным бивням, направленных вниз, и один по центру как у земного носорога. Например, кормление мясом делало кожу зверя гранатового цвета.

Также известно, что рики были территориальными животными и грозными противниками в поединке. Сильные челюсти, используемые для измельчения жестких кусков древесного мха, могли легко разодрать плоть и перекусить кости. В дикой природе массивными рогами звери демонстрировали своё превосходство и бодали ими оппонентов, и лишь немногие сумели пережить нападение рик.

УКР

Рік (англ. Reek) — велика рогата рептилія, що жила на планеті Ілезе. Підвиди тваринного населяли Ірідонію, кашиїк і іторіі. Крім цього, їх можна було знайти на ранчо Татуїна, Салукемай і Кодіанской місяця.

Ріки були великими стадними тваринами, головною відмітною ознакою яких були два бічних бивня, що росли вниз, і один центральний ріг. Тіла звірів покривала товста шкіра, яка змінювала свій колір залежно від раціону. Наприклад, годування м’ясом робило шкіру звіра темно-червоною.

Переміщалися рики на чотирьох товстих лапах, на кожній з яких росло по два кігтя.

Також відомо, що рики були територіальними тваринами і грізними противниками в поєдинку. Сильні щелепи, використовувані для подрібнення жорстких шматків деревного моху, могли легко роздерти плоть і перекусити кістки. У дикій природі масивними рогами звірі демонстрували свою перевагу і буцатися ними опонентів, і лише деякі зуміли пережити напад рик.

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts