Pre Vizsla
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Пре Визсла (из клана Визсла) (англ. Pre Vizsla) — губернатор Конкордии и лидер Дозора смерти, выступавший против правительства Новых мандалорцев и их лидера герцогини Сатин. Заключив союз сначала с Дуку, а затем с Молом он захватил власть на Мандалоре, свергнув противницу, после чего погиб после поединка с Молом, практически подарив ему систему.

Пре Визсла был одним из многих членов мандалорского клана Визсла, луне Мандалора. После многих лет кропотливой службы, он был вознагражден званием губернатора Конкордии. Но его методы и политические взгляды полностью не совпадали с политикой пацифизма, проводимой Сатин Крайз. Так как он был военным и чтил прошлое своей военной планеты, он не понимал идей пацифизма, проводимых правительством. По наследству, Визсла унаследовал уникальный световой меч дарк сейбэр.  Как прирождённый лидер, Пре Визсла организовал нелегальную организацию под названием «Дозор Смерти». Дабы успешно противостоять правительству Сатин, Визсла заключил предательский союз с графом Дуку,  который должен был помочь с свержением действующей власти.

Первый этап плана удался, но союзники приняли решение не вводить армию, прислав разобраться в ситуации джедая, Оби-Вана Кеноби, давнего друга герцогини Сатин. Распутавший клубок Дозора смерти, он прибыл на Конкордию, где обнаружил скрытое убежище дозора. Оби-Вану удалось сбежать, раскрытые перед правительством члены Дозора смерти были вынуждены бежать. Все попытки Дуку, обманным путём, привести войска Республики на Мандалор оказались безуспешны и Визсла разорвал союз, обвинив последнего в предательстве.

 

УКР

Пре Візсла (з клану Візсла) (англ. Pre Vizsla) — губернатор Конкордії і лідер Дозору смерті, який виступав проти уряду Нових мандалорцев і їх лідера герцогині Сатин. Уклавши союз спочатку з Дуку, а потім з Молом він захопив владу на Мандалора, поваливши противниця, після чого впав у смертельному двобої з Молом, фактично віддавши систему йому в руки.

Пре Візсла був членом мандалорского клану Візсла і жив на Конкордії, місяцю Мандалора. Після довгих років наполегливої ​​державної служби, він отримав посаду губернатора Конкордії. Однак, його погляди не збігалися з політикою, що проводиться урядом і главою Мандалора Сатин Крайз. Будучи прихильником старих традицій військового минулого планети, він не розумів ідей пацифізму, пропагованих урядом. Від своїх великих предків, Візсла успадкував трофейний світловий меч часів падіння Старої Республіки, що є знаком великої поваги у військовому середовищі Мандалора. Однак, вплив прихильників мілітаризації було занадто слабким, щоб переламати суспільні настрої, а в результаті антиурядових акцій, більшість з них були заслані на Конкордія. Як природжений лідер, Пре Візсла швидко об’єднав їх під своїм початком, організувавши нелегальну організацію під назвою «Дозор Смерті». Щоб успішно протистояти уряду Сатин, Візсла уклав союз з графом Дуку, лідером Конфедерації незалежних систем, який обіцяв допомогти з захопленням влади. Разом, вони розробили план з розповсюдження в системах Республіки дезінформації про вступ Мандалора в Альянс сепаратистів. Метою якої було примус Республіки до військової окупації планети і подальшим винесенням її в ролі агресора. У такій ситуації, професійні бійці Дозору смерті стали б героями-визволителями і перехід влади в руки до Візсле пройшов би без перешкод.

Перший етап плану вдався, але Республіка не побажала вводити війська, надіславши розібратися в ситуації джедая, Обі-Вана Кенобі, давнього друга герцогині Сатин. Розплутати клубок Дозору смерті, він прибув на Конкордія, де виявив таємну базу організації. Єдиною можливістю залишалося вбити джедая і Візсла, відповідно до древнім законом Мандалора, як кращий воїн Дозору, вступив з ним в дуельний поєдинок. Але навіть його багаторічного навчання військовій майстерності виявилося недостатньо, після трьох невдалих спроб завдати поразки джедаю, Візсла наказав атакувати його своїм солдатам. Однак, Обі-Вану вдалося вислизнути, розкриті перед урядом члени Дозору смерті були змушені тікати. Всі спроби Дуку, обманним шляхом, привести війська Республіки на Мандалор виявилися безуспішними і Візсла розірвав союз, звинувативши останнього в зраді.

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts