Preigo
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Прейго (англ. Preigo) — мужчина, даг, который был владельцем бродячего цирка. В 20 ДБЯ он находился на планете Флоррум и невольно помог младшим джедаям Петро, Бифу, и Затту освободить Асоку Тано из плена Хондо Онаки, к которому даг направлялся.

На борту его красивого корабля было много развлечений. За скромную оплату зрители могли насладиться выступлениями акробатов тви’леков и алинов, представлениями клоунов-гаморреанцев и посмотреть на разнообразных дрессированных зверей. Девиз Прейго — перфекциониста с огромными усами и раздутым эго: «Война войной, а шоу по расписанию». Он с пафосом объявлял главный номер цирка, выезжая на сцену в свете софитов верхом на дрессированном нарглатче.

УКР

Прейго (англ. Preigo) — чоловік, даг, який був власником бродячого цирку. У 20 ДБЯ він перебував на планеті Флоррум і мимоволі допоміг молодшим джедаям Петро, ​​Біфу, і Затту звільнити АСОК Тано з полону Хондо Онако, до якого даг прямував.

Життя на задвірках Галактики непроста, і поселенці раді будь-якій можливості відволіктися від важкої праці на віддаленій планеті. Такий ескапізм — джерело доходу і справа всього життя для Дагу Прейго, власника бродячого цирку. На борту його красивого корабля було безліч цікавинок для потіхи виснаженою публіки. За скромну плату глядачі могли насолодитися виступами акробатів тві’леков та Аліна, уявленнями клоунів-гаморреанцев і подивитися на різноманітних дресированих звірів. Девіз Прейго — перфекціоніста з величезними вусами і роздутим его: «Війна війною, а шоу за розкладом». Він з пафосом оголошував головний номер цирку, виїжджаючи на сцену у світлі софітів верхом на дресированих нарглатче.

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts