by Mando in
ФРАКЦИИ

Имперские штурмовики (англ. Imperial Stormtroopers) — персонажи «Звёздных войн», воины Галактической Империи. Как «Звёздные разрушители» и TIE/СИД-истребители, штурмовики олицетворяли власть Императора, его железную волю и устрашение как способ держать в повиновении тысячи звёздных систем.

Как и любое военизированное звено они имели строгую градацию, штурмовики, как и космические десантники, чаще всего действовали независимо, и тоже имели своё командование, независимое от командования Имперской армии, Имперского флота, хотя все эти роды войск в общем напрямую подчинялись главнокомандующему — Дарту Вейдеру, и Императору.  Вооружение и оснащение имперских штурмовиков было намного лучше чем в регулярной армии но не имели собственной боевой техники.

Члены спецназа Альянса повстанцев использовали несколько названий для штурмовиков: «белоголовые», «пластиковые солдаты», «ведроголовые» и «снеговики». Ещё одним жаргонным названием было «мальчики в белом». Непонятно почему но имперские штурмовики не отличались меткостью 🙂 либо Светлой стороне конкретно везло.

 

УКР

Імперські штурмовики (англ. Imperial Stormtroopers) — персонажі «Зоряних воєн», воїни Галактичної Імперії. Як «Зоряні руйнівники» і TIE / СІД-винищувачі, штурмовики уособлювали владу Імператора, його залізну волю і залякування як спосіб тримати в покорі тисячі зоряних систем.

Організовані в кілька штурмових корпусів, штурмовики, як і космічні десантники, найчастіше діяли незалежно, і теж мали своє командування, незалежне від командування Імперської армії, Імперського флоту, хоча всі ці роди військ в загальному безпосередньо підпорядковувалися головнокомандувачу — Дарту Вейдеру, і Імператору. Однак штурмовики при проведенні великих операцій (знову ж як і десантники) все ж могли діяти спільно з армією чи флотом. При цьому штурмовики більш нечисленні ніж імперська армія (з її чисельністю в кілька десятків трильйонів чоловік) були значно краще оснащені, але, на відміну від армії, не мали власної важкої артилерії, або численних бронетанкових підрозділів, що було обумовлено тактикою штурмовиків, розрахованої в першу чергу на високу маневреність, і рухливість під час бою.

Члени спецназу Альянсу повстанців використовували кілька назв для штурмовиків: «білоголові», «пластикові солдати», «ведроголовие» і «сніговики». Ще одним жаргонним назвою було «хлопчики в білому».

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts