Jango Fett
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Джанго Фетт (др. вариант перевода — Дженго Фетт) (англ. Jango Fett) — человек мужского пола, мандалорский охотник за головами (bounty hunter), используя ген которого была создана величайшая армия клонов. Фетт носил мандалорские доспехи и шлем с синими вставками.

За некоторое время до начала Войн клонов с Феттом связался тёмный лорд ситхов граф Дуку и, под прозвищем Тиранус, заплатил чтоб  Джанго стал отцом-донором для будущей армии клонов республики, клонированием занимались на Камино. Фетт согласился, но также попросил у каминоанцев одного клона без генных модификаций. Он начал растить своего клона, как родного сына, и дал ему имя Боба.

УКР

Джанго Фетт (ін. Варіант перекладу — Дженга Фетт) (англ. Jango Fett) — людина чоловічої статі, мандалорскій мисливець за головами, на основі ДНК якого була створена Велика армія Республіки, що складається з солдатів-клонів. Фетт носив мандалорскіе обладунки.

За деякий час до початку Воєн клонів з Фетті зв’язався темний лорд ситхів граф Дуку і, назвавшись Тіранусом, запропонував Джанго стати донором для армії клонів, створенням якого займалися на Каміно. Фетт погодився, але також зажадав у каміноанцев одного клону без жодних генних модифікацій. Він почав вирощувати свого клона, як рідного сина, і дав йому ім’я Боба.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts