Roshti
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Рошти (англ. Roshti) — мужчина из расы тогрут и губернатор планеты Кирос во времена Войн клонов.

В 21 ДБЯ Рошти, опасаясь за безопасность своей колонии в войне, пошёл на переговоры с сепаратистами. Узнав об этом, гранд-мастер Йода связался с Рошти и, предупредив его, что граф Дуку не заслуживал доверия, предложил отправить на Кирос отряды солдат-клонов. Тем не менее, войска сепаратистов начали высаживаться на планете прямо во время их разговора. Встретившись с Дуку, Рошти заявил ему, что Кирос выбрал в войне нейтралитет. Лидер КНС остался глух к требованиям губернатора покинуть планету и предложил отправить его колонию в безопасное место на время грядущего нападения Республики на Кирос. В действительности же Рошти и прочие тогруты угодили в руки зайгеррианских работорговцев.

На Зайгеррии Рошти разделили с остальными колонистами и посадили в одиночную камеру в преддверии аукциона. Рошти нашёл мастер-джедай Оби-Ван Кеноби, но губернатор был слишком слаб, чтобы рассказать ему, где удерживали колонистов. Кеноби и капитан Рекс попытались улететь вместе с Рошти на брезаке, но один из зайгеррианских стражников задел джедая метким выстрелом, и тот упал с брезака вместе с тогрутом. После этого Рошти отвели на аукцион для продажи как представителя всей колонии тогрут. Его и Кеноби отвезли на корабле «Спартанец» в центр трудового перевоспитания рабов на Кадаво.

Когда Кадаво атаковал республиканский флот, Рошти вызволили из центра вместе с остальными тогрутами. В разговоре с Асокой Тано на Корусанте Рошти выразил желание примкнуть к Республике.

 

УКР

Рошті (англ. Roshti) — чоловік з раси тогрут і губернатор планети Кірос за часів Воєн клонів.

У 21 ДБЯ Рошті, побоюючись за безпеку своєї колонії в війні, пішов на переговори з сепаратистами. Дізнавшись про це, гранд-майстер Йода зв’язався з Рошті і, попередивши його, що граф Дуку не заслуговував довіри, запропонував відправити на Кірос загони солдатів-клонів. Проте, війська сепаратистів почали висаджуватися на планеті прямо під час їхньої розмови. Зустрівшись з Дуку, Рошті заявив йому, що Кірос вибрав у війні нейтралітет. Лідер КНС залишився глухим до вимог губернатора покинути планету і запропонував відправити його колонію в безпечне місце на час майбутнього нападу Республіки на Кірос. Насправді ж Рошті та інші тогрути догодили в руки зайгерріанскіх работоргівців.

На Зайгерріі Рошті розділили з іншими колоністами і посадили в одиночну камеру напередодні аукціону. Рошті знайшов майстер-джедай Обі-Ван Кенобі, але губернатор був дуже слабкий, щоб розповісти йому, де утримували колоністів. Кенобі і капітан Рекс спробували полетіти разом з Рошті на брезаке, але один з зайгерріанскіх стражників зачепив джедая влучним пострілом, і той впав з брезака разом з тогрутом. Після цього Рошті відвели на аукціон для продажу як представника всієї колонії тогрут. Його і Кенобі відвезли на кораблі «Спартанець» в центр трудового перевиховання рабів на Кадава.

Коли Кадава атакував республіканський флот, Рошті визволили з центру разом з іншими тогрутамі. У розмові з АСОК Тано на Корусант Рошті висловив бажання приєднатися до Республіці.

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts