Ahsoka Tano
by Mando in
ПЕРСОНАЖИ

Асока Тано (англ. Ahsoka Tano), получившая от своего учителя прозвище Шпилька (англ. Snips) — тогрута женского пола, постигавшая пути джедая во время Войн клонов.

Была учеником рыцаря-джедая Энакина Скайуокера.

Ушла из Ордена джедаев после неправдивого обвинения в организации взрыва в ангаре Храма джедаев. Настоящая виновница взрыва — Баррисс Оффи. Отказавшись вернуться в Орден, Тано приняла решение покинуть орден.

Позднее Асока вернулась на службу в ряды Великой армии Республики уже в качестве опытного военного стратега. В конце Войны клонов она участвовала в одной из длительных её кампаний — осаде Мандалора — в ходе которой была предана собственными бойцами, повинуясь приказу 66. Тано пришлось сбежать, покинув на поле боя свои мечи. Позднее она собрала новые мечи, добыв кайбер-кристаллы в битве против инквизитора по прозвищу Шестой брат, который принимал участие в Великом истреблении джедаев.

Объединившись, дрязья Тано смогли нанести непоправимый ущерб Империи, что не оставило выбора и призвали на помощь Дарта Вэйдера. После битвы с Дартом Асока пропала без вести, и более года её дальнейшая судьба не была известна. Чуть позже Эзра нашёл способ вмешаться в ход событий и вытащить Асоку из нужной точки пространства-времени. Тем не менее, вскоре Бриджер сам исчез вместе с адмиралом Трауном и его флагманом «Химера» в неизвестном направлении. После эндорской битвы Сабин Врен присоединилась к упомянутой тогруте в поисках пропавшего товарища.

УКР

Асока Тано (англ. Ahsoka Tano), що отримала від свого вчителя прізвисько Шпилька (англ. Snips) — тогрута жіночої статі, осягати шляху джедая під час Воєн клонів.

Була падаваном лицаря-джедая Енакина Скайуокера і, нарівні з учителем, командувала солдатами-клонами Великої армії Республіки протягом майже всієї війни.

Пішла з Ордена джедаїв після неправдивого обвинувачення в організації вибуху в ангарі Храму джедаїв. Справжня винуватиця вибуху — Баррісс Оффі. Незважаючи на пропозицію повернутися в Орден, Тано, розчарувалася в Раді, і вирішила піти з ордена.

Згодом Асока повернулася на службу до лав Великої армії Республіки вже в якості незалежного військового фахівця. В кінці Війни клонів вона брала участь в одній з останніх затяжних її кампаній — облозі Мандалора — в ході якої колишнього джедая зрадили власні бійці, виконуючи наказ 66. Опальному командиру довелося бігти, залишивши на полі бою свої мечі. Згодом вона зібрала новий меч і шото, здобувши кайбер-кристали в битві проти інквізитора на прізвисько Шостий брат, який брав участь в Великому винищуванні джедаїв.

Після виникнення Галактичної Імперії Тано приєдналася до повстанського руху проти Імперії, працюючи з сенатором Бейлом органів з Альдераан. Вона взяла на себе роль інформатора під кодовим ім’ям Фалкрам, зв’язуючись з групами повстанців, одна з яких базувалася на Лотале.

Об’єднавшись, лоялісти Тано завдали кілька чутливих ударів Імперії, змусивши режим залучити більш серйозні сили для боротьби з ними, в числі яких був і колишній наставник, що загинув на Темну сторону. Після сутички з лордом Вейдером Асока пропала безвісти, і близько року її подальша доля не була відома. Трохи пізніше Езра знайшов спосіб втрутитися в хід подій і витягнути АСОК з потрібної точки простору-часу. Проте, незабаром Бріджер сам зник разом з адміралом Трауне і його флагманом «Химера» в невідомому напрямку. Після ендорской битви Сабін Врен приєдналася до згаданої тогруте в пошуках зниклого товариша.

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts