by Mando in
ПЛАНЕТЫ

Алин (англ. Aleen) — сухая и усеянная скалами планета, которая находилась в одноимённой системе в секторе Сверкающий бриллиант Среднего Кольца. Родная планета киндало и среда обетания колонии алинцев, пришедших с Малого Алина.

Планету населяли две разумные расы — пришельцы алинцы, по названию которых была названа планета, и похожие на деревья киндало, жившие под поверхностью земли. Помимо этих двух видов, под землёй Алина обитало ещё одно загадочное существо, известное как Офни. Для подземных обитателей воздух на планете был смертельным.

УКР

Алін (англ. Aleen) — пустельна і скеляста планета, що розташовувалася в однойменній системі в секторі Блискучий діамант Середнього Кільця. Родина раси кіндай і місце проживання колонії алінцев, які прийшли з Малого Аліна.

Поверхня Аліна представляла собою пустелі і скласти райони зі зростаючими на них кучерявими растеніямі.Планету населяли дві розумні раси — прийшлі з Малого Аліна алінци, за назвою яких була названа планета, і деревоподібні кіндай, що населяли підземні печери цього світу. Крім цих двох видів, під землею Аліна жило ще одне загадкова істота, відоме як Отні. У той час як повітря на поверхні планети підходив під I тип атмосфери, в підземному світі Аліна він був іншим, абсолютно непридатним для більшості інших істот. Дихати в ньому могли тільки кіндай і сама Отні, для яких повітря з поверхні був смертельний.

 

 

 

 

Информация на данном портале размещена в развлекательных целях. Контент взят из открытых источников: google , fandom  и многих других. ™ LUCASFILM LTD

Матеріали на порталі розміщені у розважальних цілях. Контент взято з відкритих джерел: google , fandom  та багато інших. ™ LUCASFILM LTD

Related Posts